Studentenvereniging CREAS

Het verschil tussen studeren en student zijn

Bestuur (bestuur@creas.net)

Bezoekadres societeit CREAS:
Varkensstraat 46
6811 GN Arnhem
Telefoon: 026-4458445
Email: info@creas.net
Secretariaat stichting CREAS:
KVK 41050885
Postbus 1265
6801 BG Arnhem
Robbie Kuipers
Email: voorzitter@creas.net
Bram Rouwenhorst
Email: vicevoorzitter@creas.net
Bram Visser
Email: penningmeester@creas.net
Commissies
Activiteiten Commissie:
Hoofd AC Rick Theunissen
Email: ac@creas.net
Intro Commissie:
Hoofd IC Emma Schillings
Email: ic@creas.net
Webcommissie:
Webmasters Ramon Bollen & Koen Schipper
Email: webmaster@creas.net
Promotie Commissie:
Hoofd PR Janneke Krijgsman
Email: pr@creas.net
Klus Commissie:
Hoofd Klus Jarno Immerzeel
Email: klus@creas.net
Zeil Commissie
Hoofd Zeil René
Email: zeilcie@creas.net
Redactie:
Hoofd Redactie Nienke Donkelaar
Email: redactie@creas.net
Muziek commissie:
Hoofd Muziek Gijsbert Tijoe
Email: muziek@creas.net
VTC commisie:
Hoofd VTC Caroline Keppels
Verbanden
Gemengd Dispuut Rana Illustra
Email: ranaillustra@creas.net
Mannen Dispuut Inventum:
Email: inventum@creas.net
Vrouwen Dispuut Filias Venus
Email filiasvenus@creas.net
Genootschap Aranea:
Email: aranea@creas.net
Genootschap Wolfpack:
Email: wolfpack@creas.net
Goedkope verhuizingen uitgevoerd door ervaren verhuisbedrijven