Studentenvereniging CREAS

Het verschil tussen studeren en student zijn

Bestuur (bestuur@creas.net)

Bezoekadres societeit CREAS:
Varkensstraat 46
6811 GN Arnhem
Telefoon: 026-4458445
Email: info@creas.net
Secretariaat stichting CREAS:
KVK 41050885
Postbus 1265
6801 BG Arnhem
Daphne Hekking
Email: voorzitter@creas.net
Marco van Eerden
Email: vicevoorzitter@creas.net

Muhamed Sejdinoski
Email: penningmeester@creas.net

Emma Clephas
Email: hoofdsoos@creas.net
Rick Teunissen
Email: secretaris@creas.net
Commissies
Activiteiten Commissie:
Hoofd AC Brechtje Cazemier
Email: ac@creas.net
Intro Commissie:
Hoofd IC Bram Visser
Email: introcreas@creas.net
Webcommissie:
Webmasters Koen Schipper en Raymond de Bruine
Email: webmaster@creas.net
Promotie Commissie:
Hoofd PR Caroline Keppels
Email: pr@creas.net
Klus Commissie:
Hoofd Klus Jarno Immerzeel
Email: klus@creas.net
Zeil Commissie
Hoofd Zeil Bianca Beerepoot
Email: zeilcie@creas.net
Sport commissie:
Hoofd sport commissie Arjan van Kuilenburg
Muziek commissie:
Hoofd Muziek Gijsbert Tijoe
Email: muziek@creas.net
VTC commisie:
Hoofd VTC Nienke van Donkelaar
Verbanden
Gemengd Dispuut Rana Illustra
Email: ranaillustra@creas.net
Mannen Dispuut Inventum:
Email: inventum@creas.net
Vrouwen Dispuut Nova Lux
Email: novalux@creas.net
Genootschap Aranea:
Email: aranea@creas.net
Genootschap Wolfpack:
Email: wolfpack@creas.net
Goedkope verhuizingen uitgevoerd door ervaren verhuisbedrijven